Ga naar hoofdinhoud

Naasten: Hoe zorg ik ook voor mezelf?

Ben je op zoek naar informatie of een luisterend oor? Op zoek naar informatie waar jij als naaste centraal staat? Naast direct contact met onze vrijwilligers via telefoon, chat of mail kun je ook kijken op Naasten in Kracht als je vragen hebt zoals:

  • Steun bieden, maar hoe blijf ik zelf op de been?
  • Hoe stel ik grenzen?
  • Hoe kan ik helpen, maar niet overnemen?
  • Welke ervaringen hebben andere lotgenoten? Zie zo’n 100 ervaringsverhalen!

Naasten in Kracht is een samenwerkingsverband met verschillende patiëntenverenigingen onder de paraplu van Mind. Ook onze stichting heeft de afgelopen tijd meegedacht om de website voor naasten zo informatief en toegankelijk mogelijk te maken met onderwerpen die voor lotgenoten van belang zijn!

Het is een zeer informatieve en toegankelijke website geworden met steun, tips, informatie en doorverwijzingen in de vorm van artikelen, kennisoverdracht, animaties en ervaringsverhalen. We horen ook graag van jou wat je van de website vindt. Je reactie kan naar ferry.vangroeningen@stichtingborderline.nl

Back To Top